"MATLAB Grader w zdalnym nauczaniu" - seminarium online dla pracowników dydaktycznych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w godzinnym seminarium online "MATLAB Grader w zdalnym nauczaniu" skierowanym do wykładowców oraz pracowników dydaktycznych Państwa uczelni. Bezpłatne wydarzenie odbędzie się we wtorek, 12 maja o godzinie 13:00.

 Poniżej znajdziecie Państwo przekierowanie do portalu Evenea, gdzie można zarejestrować się na to wydarzenie oraz pobrać bilet, który zawiera link do transmisji.

Rejestracja na seminarium

Dlaczego warto wziąć udział w seminarium?

MATLAB Grader to to narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych kursów wykorzystujących język MATLABa. Produkt ten wspiera zdalne nauczanie i jest dostępny w ramach Państwa licencji ogólnouczelnianej Campus-Wide. Znacznie ułatwia prace związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem projektów zaliczeniowych w trybie zdalnym, a także automatyzuje proces weryfikacji i oceny wykonanych przez studentów prac.

Spotkanie online poprowadzi Adam Pietrzyk - Inżynier Aplikacji w firmie Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. sp.k. Do jego przeprowadzenia wykorzystamy znane narzędzie do połączeń zdalnych firmy Cisco. Do uczestnictwa w spotkaniu wymagana jest jedynie aktualna przeglądarka internetowa. Zachęcamy do dyskusji bądź zadawania pytań prowadzącemu poprzez czat.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z nadchodzącym wydarzeniem zapraszamy do kontaktu: mktg@ont.com.p