MATLAB Online i MATLAB Drive - bezpłatne webinarium firmy MathWorks

Obecnie niezbędne stało się wykorzystywanie technologii, które umożliwiają pracę zdalną. MathWorks opracował narzędzia do pracy w chmurze, które ułatwiają wykładowcom i studentom dostęp do nich w dowolnym czasie i miejscu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium, podczas którego omówione zostaną wspomniane narzędzia oraz ich funkcjonalności.

Wybrane zagadnienia:

• Dostęp do MATLAB Online i MATLAB Drive w dowolnym miejscu i czasie.
  • Korzystanie z kursów do samodzielnego wykonania (tzw. self-paced courses), aplikacji MATLABa i Live Scriptów.
  • Podnoszenie jakości kształcenia studentów w ramach platformy MATLAB Grader umożliwiającej automatyczne ocenianie zadań.
  • Dostęp do grup dyskusyjnych MATLAB user community.

Webinarium odbędzie się 3 kwietnia br. , aby do niego dołączyć, należy wypełnić formularz na odpowiedniej stronie w zależności od preferowanego slotu czasowego:

Rejestracja na webinarium w godzinach 14:00-15:00

Rejestracja na webinarium w godzinach 19:00-20:00

Po uzupełnieniu danych, prosimy kliknąć przycisk register. Na Państwa ekranie pojawi się informacja o możliwości zapisania spotkania online do wybranego kalendarza, a na podany w formularzu adres mailowy otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu.

Webinarium poprowadzi przedstawiciel firmy MathWorks dr Elvira Osuna - Highley.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.