Wykład pt.: "Projektowanie infrastruktury fizycznej systemów informatycznych – zagadnienia podstawowe".

Wydział Zarządzania zaprasza 16 października 2014 r. o godz. 9:15 (ul. Narbutta 85, sala NT312A) na wykład pt. "Projektowanie infrastruktury fizycznej systemów informatycznych – zagadnienia podstawowe".

Prezentację przedstawi Krzysztof Szczygieł, Prezes firmy Skyline Teleinfo S. A. oraz wybitny specjalista projektowania centrów przetwarzania danych. Wykład połączy teoretyczne aspekty projektowania ośrodków komputerowych z, wynikającymi z wieloletnich doświadczeń, praktycznymi wskazówkami. Zapraszamy nie tylko studentów, ale także inne osoby zainteresowane kluczowymi, biznesowymi problemami projektowania oraz implementacji nowoczesnych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie różnego rodzaju organizacjami.