Nowinki w świecie uczelnianym - MATLAB Grader!

Wykładowco, możesz publikować zadania dla studentów, obserwować ich postępy, sprawdzać na jakie problemy napotkali i w jakim czasie rozwiązali dany problem. Masz też możliwość wskazania, w jaki sposób rozwiązanie ucznia zostanie ocenione. Podczas tworzenia nowego zagadnienia, masz możliwość zasugerowania się jednym z przykładowych problemów bądź utworzenia projektu od zera. Po skonfigurowaniu kursu zaproś swoich uczniów. Możesz także zaangażować innych instruktorów, którzy Ci pomogą. Usprawnij proces nauczania i oceniania! 

Studencie, zaloguj się do MATLAB Grader i znajdź interesujące Cię praktyczne przykłady rozwiązania problemów w środowisku MATLAB. Zdobywaj punkty w teście pass /fail. Wprowadź rozwiązanie i otrzymaj natychmiastową informację o wynikach i ocenie. Na zielono zaznaczone będą odpowiedzi poprawne, a jeśli Ci się nie powiedzie- dostaniesz informację zwrotną. 

MATLAB Grader, który powstał na bazie MATLAB Coursework zawiera wiele ulepszeń i nowych funkcjonalności. Narzędzie jest kompatybilne z systemem zarządzania nauczaniem (LMS), takim jak Blackboard, Moodle, Canvas. 

Zapoznaj się z tutorialem: https://www.mathworks.com/videos/matlab-grader-overview-1532608334621.html