AUTODESK

Aktualne oprogramowanie Autodesk

Aktualne oprogramowanie z rodziny AUTODESK dla dydaktyków oraz studentów znajdą Państwo na stronie http://www.autodesk.com/education/free-software/all

Oprogramowanie jest bezpłatne - wymagane jest jedynie założenie konta.

Procedura uzyskania Licencji Edukacyjnych dla Pracowników Jednostek Edukacyjnych:

• Pełne informacje dotyczące procesu uzyskania Licencji edukacyjnych są zawarte w poniższym linku:

https://damassets.autodesk.net/content/dam/autodesk/www/industries/education/docs/edu-verification-customer-faq.pdf

Zawarte informacje w/w dokumencie pozwalają Państwu poprawnie przejść procedurę uzyskana dostępu do Licencji Edukacyjnych.

Krótki opis postepowania:

• Przygotowanie dokumentacji potwierdzającej status przynależności do Jednostki Edukacyjnej, na podstawie poniższego wzoru:

https://damassets.autodesk.net/content/dam/autodesk/www/industries/education/docs/autodesk-faculty-verification-template.pdf - nauczyciel

https://damassets.autodesk.net/content/dam/autodesk/www/industries/education/docs/autodesk-it-admin-verification-template.pdf - administrator

Zaświadczenia dla Pracowników Jednostek Edukacyjnych można przygotować w języku polskim.

Dokumentem potwierdzającym status Studenta jest również legitymacja podbita przez Dziekanat Uczelni.

Student/ Pracownik Jednostki Edukacyjnej powinien założyć konto na stronie Autodesk przed wysłaniem dokumentów do SheerID.

• Weryfikacja:

Weryfikacja Pracownika Jednostki Edukacyjnej/ Studenta  odbywa się za pomocą przesłania w/w dokumentów na adres e-mail: customerservice@sheerID.com

• Każda Jednostka Edukacyjna powinna potwierdzić swoje kwalifikacje do uzyskania dostępu do Licencji Edukacyjnych firmy Autodesk – tylko w przypadku jeżeli na liście Autodesk nie ma dostępnej JE do wybrania.

• Weryfikacja Jednostki Edukacyjnej odbywa się poprzez kontakt bezpośrednio z SheerID, dostawcą usług weryfikacyjnych firmy Autodesk: customerservice@sheerID.com

• Jeżeli Jednostka Edukacyjna lub Pracownik Jednostki Edukacyjnej  nie przejdzie weryfikacji, Sheer ID  - dostawca usług weryfikacyjnych firmy Autodesk: będzie komunikować się bezpośrednio z Użytkownikiem końcowym.

• Więcej informacji dotyczących dostępu do Licencji Edukacyjnych uzyskacie Państwo w odnośniku do strony Internetowej firmy Autodesk:

https://verify.sheerid.com/autodesk-teacher-faq/

Komunikacja z firmą Autodesk odbywa się w języku angielskim.

Archiwalne licencje Autodesk Education Master Suite 2011 oraz 2012 nie są już dostępne.

Oprogramowanie Autodesk służy do projektowania dwu- i trójwymiarowego, inżynierii i oprogramowania rozrywkowego, umożliwia cyfrowe projektowanie, wizualizację i symulację pomysłów.

Pliki instalacyjne można pobrać tutaj. Dostęp uwierzytelniany jest loginem i hasłem, które można uzyskać po wysłaniu zgłoszenia przez Service Desk  podając imię, nazwisko, tel. służbowy i jednostkę PW. W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo informację z loginem i hasłem.

 

Kontakt: Zgłoszenia dotyczące oprogramowania należy kierować poprzez Service Desk